Нов V3? Motorola треба да лансира паметен телефон инспириран од познатиот колоритен модел кој беше успешен во 2004 година

 Нов V3? Motorola треба да лансира паметен телефон инспириран од познатиот колоритен модел кој беше успешен во 2004 година

Michael Johnson

Дали се сеќавате на иконскиот V3? Овој мобилен телефон беше еден од најпопуларните на Моторола во 2000-тите. Со тенок и елегантен дизајн, уредот привлече внимание со својот екран во боја, неговата VGA камера, неговата метална тастатура и многуте впечатливи бои.

Исто така види: Дали ја знаете вредноста на богатството на водителот Фаустао?

Слика: Велимир Зеландтреба да биде издаден во следните бои: виолетова, крем, црна и зелена и ќе има невиден финиш од веганска кожа, во сите негови верзии.

Исто така види: WhatsApp носи новости за оние кои не сакаат да се појавуваат на нивната слика на профилот. Дознај повеќе!

Покрај тоа, се шпекулира дека новиот смартфон што се преклопува ќе има мал надворешен екран кој содржи информации како репродукција на музика, датум, време и едноставни известувања.

Според протечените информации, новата серија на Motorola ќе се состои од повеќе од еден модел на мобилни телефони, Motorola Razr 40 и Motorola Razr 40 Ultra.

Како и другите брендови на технолошкиот пазар, Motorola се чини дека се обложува на спасениот тренд на виткање мобилни телефони, но по поприфатлива цена, според специјалистите. Други неодамна лансирани уреди во истиот сегмент беа Galaxy Z Flip 4, од Samsung и Pixel Fold, од Google.

Michael Johnson

Џереми Круз е искусен финансиски експерт со длабоко разбирање на бразилскиот и светскиот пазар. Со повеќе од две децении искуство во индустријата, Џереми има импресивно досие за анализа на трендовите на пазарот и обезбедување вредни сознанија за инвеститорите и за професионалците.Откако магистрирал финансии на реномиран универзитет, Џереми започнал успешна кариера во инвестициското банкарство, каде што ги усовршил своите вештини во анализа на сложени финансиски податоци и развивање инвестициски стратегии. Неговата вродена способност да ги предвидува движењата на пазарот и да ги идентификува профитабилните можности го наведе да биде препознаен како доверлив советник меѓу неговите врсници.Со страст за споделување на своето знаење и експертиза, Џереми го започна својот блог, Останете во тек со сите информации за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар, за да им обезбеди на читателите ажурирана и остроумна содржина. Преку својот блог, тој има за цел да ги поттикне читателите со информациите што им се потребни за да донесат информирани финансиски одлуки.Експертизата на Џереми се протега надвор од блогирањето. Тој е поканет како гостин говорник на бројни индустриски конференции и семинари каде што ги споделува своите инвестициски стратегии и согледувања. Комбинацијата на неговото практично искуство и техничката експертиза го прави баран говорник меѓу инвестициските професионалци и аспирантите инвеститори.Покрај неговата работа вофинансиската индустрија, Џереми е страствен патник со голем интерес за истражување на различни култури. Оваа глобална перспектива му овозможува да ја разбере меѓусебната поврзаност на финансиските пазари и да обезбеди единствени увиди за тоа како глобалните настани влијаат на можностите за инвестирање.Без разлика дали сте искусен инвеститор или некој што сака да ги разбере сложеноста на финансиските пазари, блогот на Џереми Круз обезбедува богато знаење и непроценливи совети. Останете во тек со неговиот блог за да стекнете темелно разбирање за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар и останете еден чекор понапред во вашето финансиско патување.