Shein нуди бесплатна облека за тестирање и прегледување: Дознајте како да учествувате!

 Shein нуди бесплатна облека за тестирање и прегледување: Дознајте како да учествувате!

Michael Johnson

Shein е кинеска продавница за облека која стана една од најголемите продажни компании во светот. Ова се должи на разновидноста на парчиња достапни на страницата, која ги вклучува сите стилови, големини и возрасти, а најдобро од сè: по супер прифатлива цена.

Покрај тоа што ја одржува вредноста на нејзините парчиња ниска, таа сè уште има клуб кој им овозможува на потрошувачите да купуваат облека бесплатно. Не, не се шегуваме, можете да добиете бесплатна облека во удобноста на вашиот дом, а за возврат, Шејн бара само една многу едноставна работа: проценете го производот на платформата.

Исто така види: Совладете ја уметноста на сребрениот дожд: Одгледајте растение кое го одзема здивот!

Работи вака : секоја недела компанијата става на располагање неколку бесплатни парчиња облека, како и чаршиски артикли од кои корисниците можат да изберат. На оваа промоција не може секој да учествува, но оние кои имаат можност можат да изберат до три парчиња одеднаш.

По изборот на облеката што би сакале да ја пробаат, клиентот влегува во лотарија со сите заинтересирани , со оглед на тоа што парчињата се ограничени и доколку се лонгираат, ги добиваат парчињата за оценување.

Исто така види: Дали Binance е доверлив? Дали вреди да се инвестира во Binance?

Не е неопходно да се врати облеката, тие можат да ја задржат среќната, а покрај тоа да добијат и сосема нова облека бесплатно, сепак добивате поени кои, акумулираните, може да се заменат за попуст за идни купувања.

За да учествувате во промоцијата, опцијата „Бесплатен пробен период“ мора да биде достапна на почетниот екран на апликацијата. Ако не се појави на вашиотапликацијата, можете да ја ажурирате, а доколку сè уште не се појави, не ги исполнувате доволните услови за да учествувате во промоцијата.

Ако копчето е достапно, кога ќе го кликнете, ќе видите дека таму има некои парчиња од кои можете да изберете. Изберете ги трите што најмногу ви се допаѓаат, внимавајќи да изберете големина според вашите мерења и кликнете на „Бесплатен пробен период“.

Мора да ги пополните бараните информации, како што е адресата на која парчето треба да да биде испратен, да биде испратен, ако е нацртан, и да се внимава дали функционира. Резултатот е достапен на вашиот профил, во табулаторот „Моја тест статија“.

Резултатот трае околу една недела за да излезе и да се појави до него, со статус на чекање, одобрен или неуспешен. Доколку се одобри, автоматски ќе го добиете делот.

Кога тоа ќе се случи, мора да направите целосен извештај за делот, со најмалку три фотографии од производот, прикажувајќи ги деталите, вклучувајќи го и телото. Вашиот извештај ќе биде проценет и, доколку не биде одобрен, ќе ги намалите шансите повторно да го добиете. Но, смирете се, ќе имате шанса да ја повторите евалуацијата според тоа што тргнало наопаку.

Michael Johnson

Џереми Круз е искусен финансиски експерт со длабоко разбирање на бразилскиот и светскиот пазар. Со повеќе од две децении искуство во индустријата, Џереми има импресивно досие за анализа на трендовите на пазарот и обезбедување вредни сознанија за инвеститорите и за професионалците.Откако магистрирал финансии на реномиран универзитет, Џереми започнал успешна кариера во инвестициското банкарство, каде што ги усовршил своите вештини во анализа на сложени финансиски податоци и развивање инвестициски стратегии. Неговата вродена способност да ги предвидува движењата на пазарот и да ги идентификува профитабилните можности го наведе да биде препознаен како доверлив советник меѓу неговите врсници.Со страст за споделување на своето знаење и експертиза, Џереми го започна својот блог, Останете во тек со сите информации за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар, за да им обезбеди на читателите ажурирана и остроумна содржина. Преку својот блог, тој има за цел да ги поттикне читателите со информациите што им се потребни за да донесат информирани финансиски одлуки.Експертизата на Џереми се протега надвор од блогирањето. Тој е поканет како гостин говорник на бројни индустриски конференции и семинари каде што ги споделува своите инвестициски стратегии и согледувања. Комбинацијата на неговото практично искуство и техничката експертиза го прави баран говорник меѓу инвестициските професионалци и аспирантите инвеститори.Покрај неговата работа вофинансиската индустрија, Џереми е страствен патник со голем интерес за истражување на различни култури. Оваа глобална перспектива му овозможува да ја разбере меѓусебната поврзаност на финансиските пазари и да обезбеди единствени увиди за тоа како глобалните настани влијаат на можностите за инвестирање.Без разлика дали сте искусен инвеститор или некој што сака да ги разбере сложеноста на финансиските пазари, блогот на Џереми Круз обезбедува богато знаење и непроценливи совети. Останете во тек со неговиот блог за да стекнете темелно разбирање за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар и останете еден чекор понапред во вашето финансиско патување.