Запознајте го бесплатниот пробен период на Шеин, кој на клиентите им дава бесплатна облека!

 Запознајте го бесплатниот пробен период на Шеин, кој на клиентите им дава бесплатна облека!

Michael Johnson

Ако редовно купувате во Shein, знаете колку е тешко да се контролира желбата за купување на целата страница. Продавницата е од Кина и има модели на облека по супер ниски цени, различни од она што го наоѓаме на други веб-страници и во локалните продавници.

Покрај облека, продавницата има и додатоци, предмети за домот, па дури и за домашни миленици . Ако веќе сте отишле таму и сте полуделе со толку многу интересни работи што сте ги нашле, можете да замислите да добиете неколку парчиња бесплатно во вашата куќа? Тоа е многу можно!

Исто така види: Дефинитивно сте виделе пар патики како висат на уличните жици, но што значи тоа?

Ова е бесплатен пробен период на Shein, каде продавницата испраќа некои парчиња до своите клиенти, за да можат да направат добра проценка на она што го добиваат. Кој учествува во програмата ги добива парчињата без да излезе од дома, не плаќа ништо за нив, па дури и добива поени за секое парче, како да е купено.

Реално, потребно е да се направи многу комплетна евалуација , кажувајќи го сето она што мисли на парчето во детали, наведувајќи ја големината, што мисли за одговарањето, ткаенината, меѓу другото. Дополнително, мора да прикачите најмалку три фотографии, од кои едната прикажува детали за делото, друга по целото тело и една бесплатна.

Но, сега да зборуваме за најочекуваниот дел: како да учествувате во бесплатниот пробен период? Смирен! Ќе ви објасниме сè.

Бразилската апликација на Shein не е ажурирана со копчето за бесплатен пробен период, па затоа треба да ја побарате врската до поддршката од продавницата. За да го направите ова, само одете во апликацијата Sheinво „Профил“, потоа во „Поддршка“ и, конечно, во „Услуга за клиенти“.

Побарајте да влезете во разговор со придружник и побарајте ја бразилската врска на програмата. Откако ќе ја добиете врската, само треба да влезете во картичката „Бесплатен пробен период“ и да изберете до три ставки од достапните за пробниот период, означувајќи ја бојата и големината што ги претпочитате.

Потоа, само дозволете ни знајте ги вашите податоци, како што е адресата за испорака и почекајте да бидат одобрени. Не секогаш кога ќе побарате доказ, ќе ги добиете предметите. Потребна е евалуација, а деловите се ограничени. Затоа, ќе мора да се натпреварувате со други луѓе за деловите.

Овој процес може да потрае, бидејќи евалуацијата е детална, меѓутоа, доколку сте одобрени, деловите ќе бидат испратени автоматски и кога ќе добиете , само објавете ја целосната рецензија, така што кога повторно ќе аплицирате, ќе биде одобрена.

Исто така види: Откриено: Најскапиот мотоцикл на светот стар над 110 години! Изненадете се!

Michael Johnson

Џереми Круз е искусен финансиски експерт со длабоко разбирање на бразилскиот и светскиот пазар. Со повеќе од две децении искуство во индустријата, Џереми има импресивно досие за анализа на трендовите на пазарот и обезбедување вредни сознанија за инвеститорите и за професионалците.Откако магистрирал финансии на реномиран универзитет, Џереми започнал успешна кариера во инвестициското банкарство, каде што ги усовршил своите вештини во анализа на сложени финансиски податоци и развивање инвестициски стратегии. Неговата вродена способност да ги предвидува движењата на пазарот и да ги идентификува профитабилните можности го наведе да биде препознаен како доверлив советник меѓу неговите врсници.Со страст за споделување на своето знаење и експертиза, Џереми го започна својот блог, Останете во тек со сите информации за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар, за да им обезбеди на читателите ажурирана и остроумна содржина. Преку својот блог, тој има за цел да ги поттикне читателите со информациите што им се потребни за да донесат информирани финансиски одлуки.Експертизата на Џереми се протега надвор од блогирањето. Тој е поканет како гостин говорник на бројни индустриски конференции и семинари каде што ги споделува своите инвестициски стратегии и согледувања. Комбинацијата на неговото практично искуство и техничката експертиза го прави баран говорник меѓу инвестициските професионалци и аспирантите инвеститори.Покрај неговата работа вофинансиската индустрија, Џереми е страствен патник со голем интерес за истражување на различни култури. Оваа глобална перспектива му овозможува да ја разбере меѓусебната поврзаност на финансиските пазари и да обезбеди единствени увиди за тоа како глобалните настани влијаат на можностите за инвестирање.Без разлика дали сте искусен инвеститор или некој што сака да ги разбере сложеноста на финансиските пазари, блогот на Џереми Круз обезбедува богато знаење и непроценливи совети. Останете во тек со неговиот блог за да стекнете темелно разбирање за бразилскиот и глобалниот финансиски пазар и останете еден чекор понапред во вашето финансиско патување.